Pilvas Mellow premija hans wegner stol auktion Snausti taurė Vėjas
Hans J Wegner - Auctionet
A set of six Hans J Wegner oak 'Wishbone chairs', Carl Hansen & Søn, Denmark. - Bukowskis
HANS J WEGNER, stol, prototyp, Carl Hansen & Søn, Danmark 1950-tal. - Bukowskis
Hans J. Wegner Wishbone Chair | 1stDibs
Hans J. Wegner: Works for Sale, Upcoming Auctions & Past Results
Hans Wegner The Chair - Stockholms Auktionsverk
38. Hans J. Wegner - Decorative sale 18 August 2020
Hans Wegner stol - Stockholms Auktionsverk
Lot - Hans Wegner for PP Møbler, PP250 Valet Chair
HANS J WEGNER. "CH 29/Savbukkestolen", stol, Carl Hansen & Son, Danmark. i 2023 | Stolar, Auktion, Danmark
Auktion Wegner 100 år - Stiliga Hem
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
HANS J WEGNER, a model "1934" chair for Fritz Hansen, Denmark 1940's. - Bukowskis
Hans J. Wegner Sold at Auction Prices | Invaluable.com
HANS J WEGNER, stol CH 24, "Y-stolen | Auction olsensauktioner.se
Hans J. Wegner, a set of six 'CH-23', chairs, Carl Hansen & Son, Odense, Denmark. - Bukowskis
HANS J WEGNER, "Y-stolen", 6 st, Carl Hansen & Son, Danmark 1950-60-tal. - Bukowskis
HANS J WEGNER, stol "CH30", Carl Hansen & Søn, Danmark, 1950-60-tal. - Bukowskis | Stolar, Möbler, Auktion
A set of four Hans J Wegner "CH-23" oak chairs, by Carl Hansen & Son, Denmark. - Bukowskis
Haderslev Auktion - Hans J. Wegner CH24 "Y-stol", fremstillet hos Carl Hansen & Søn | Facebook
PP501/PP503 Chair - VisualHunt
8 x Wishbone chair by Hans J Wegner + round table - KJ Auktion - Machine auctions
Stolar, 6 st, Hans J Wegner (1914-2007), Danmark. "CH24, Y-stolen", Carl Hansen & Søn, Danmark, slitage på en stol. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
HANS J WEGNER. "Jakkens Hvile"/"Bachelor's chair", Johannes Hansen, Denmark about 1959. Furniture - Armchairs & Chairs - Auctionet
HANS J WEGNER, SIX CHAIRS "CH 20". - Bukowskis